Secrets of beauty – Porozmawiajmy o urodzie

IMG_4078

Wiem, wiem, nie było mnie już dawno. Niestety doszło mi wiele obowiązków ale i przyjemności :) Jedną z tych przyjemności było nierutynowe spotkanie blogerów uronowych  Secrets of Beauty. Spotkanie zorganizowali Michał oraz Gosia, a odbyło się ono w siedzibie firmy Biolonica w sobotę 04.10.2014.

IMG_4018

IMG_4017

Pyszności, które przygotował Michał dodawały Nam sił podczas wykładów :) Wszystko było takie pyszne, aż ciężko było się oprzeć słodkością.

DSCN65201

Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia Pani Magdy Zwolińskiej, prezes marki BIOLONICA oraz głównej technolog Agnieszki Statecznej-Mędrek. Panie opowiedziały nam kremie, który został stworzony wraz z blogerami biorącymi udział w pierwszej edycji ‚Secrets of beauty’. To właśnie oni decydowali o tym jak krem wygląda dziś :)

DSCN65261

IMG_4030

Kolejnym punktem spotkania było wystąpienie marki Alissa Beaute. Mieliśmy szansę zapoznać się z kosmetykami, w których składniki są zamykane w mikrokapsułkach, aby skutecznie przenikały skórę i dawały lepsze efekty. Jako prezent otrzymałam serum z kwasem hialuronowym , którego jestem bardzo ciekawa.

DSCN65321

Trzecim gościem była Pani Jadwiga Malik, kosmetyczka ekologiczna ze szkoły kosmetyki Naturalnej w Sztokholmie Axelsson Naturkosmetik. Opowiedziała Nam o holistycznym podejściu do dbania o soje ciało i ducha, a także pokazała jak walczyć z trądzikiem n ie tylko za pomocą kosmetyków.

IMG_4037

Teraz czas opowiedzieć o najbardziej ekskluzywnym pokazie :) Perły, Złoto, Szampan, czego kobieta może chcieć więcej. Zabieg Bogini został wykonany przez Panią reprezentująca markę Purles.

DSCN65501

Kolejną prezentacją były Nowości marki GOSH. Edycja na jesień została zainspirowana serią 50 twarzy Greya. Ewa pokazałą Nam również coś bardzo interesującego, produkty marki Elegant Touch. Więcej o tych cudeńkach opowiem Wam za jakiś czas :)

DSCN65591IMG_4022

Kolejnym punktem spotkania było wystąpienie Phenome. Podczas prezentacji dowiedzieliśmy się o sile naturalnych olejów roślinnych w pielęgnacji. Oczywiście marka Phenome wykorzystuje właśnie te dobroci w swoich kosmetykach. Przez cały czas trwania spotkanie mogliśmy testować właśnie te kosmetyki.

DSCN65641IMG_4027

Wielką atrakcją było wystąpienie Pani z marki BCL SPA. Każda z Nas mogła wykonać peeling, maskę oraz masaż dłoni, który był niezwykle przyjemny. Kosmetyki zachwycały zapachem oraz konsystencją. Muszę je dorwać :)

IMG_4053IMG_4059

Następna prezentacja wygłoszona została przez firmę O’right. Jest to marka bardzo dbająca o to co wkłada do kosmetyku oraz przykładająca uwagę do ekologii. Opakowania kosmetyków rozkładają się w ziemi do ok roku. Dodatkowo w dnie butelki od szamponu umieszczone są nasionka akacji, które wyrosną jeśli butelka trafi do ziemi. W innych typach kosmetyków również znajdują się nasionka roślinek. Świetny pomysł.

IMG_4072

Na końcu była prezentacja przygotowana przez Kaspra Muth stylistę współpracującego z marką JOICO. Zapoznaliśmy się z metodami regeneracji włosów na zimno jaki i na ciepło. Oczywiście otrzymaliśmy małe upominki w postaci kosmetyków do włosów marki JOICO w których totalnie się zakochałam. Chyba nigdy moje włosy nie wyglądały tak dobrze jak właśnie po tych preparatach :)

Organizatorzy:
Uczestnicy:
Czas umilało nam
W spotkaniu uczestniczyły następujące marki
 

6 comments

Dodaj komentarz