Pourodzinowa wishlista

 

Hej!!!

Dziś zapraszam Was na przegląd mojej chciejlisty. Urodziny już minęły więc czas stworzyć nową listę zachcianek :)

ostra szczotka

 

Pierwszym przedmiotem, który koniecznie muszę nabyć w kolejnych miesiącach jest ostra szczotka Fridge. Tyle dobrego już o niej słyszałam, czas się przekonać. Jeśli ją miałyście koniecznie dajcie znać.

 

masło

Kolejnym must have jest masło do ciała marki ILUA. Mister Price czyli Bzik tropikalny to prawdziwy kosmetyczny orgazm. Gdy nałożyłam go na swoją skórę podczas warsztatów wiedziałam, że kiedyś będzie mój. Cena jest zapierająca ale warto trochę odłożyć aby tak się rozpieścić. Po kremie do twarzy tej maki wiem że te kosmetyki to istne perełki.

róż

O tym cudeńku Clinique myślę od dłuuuugiego czasu, jednak cena troszkę zniechęca. Miałyście? Polecacie?

m10450744_319451_la

Marc Jacobs Le Marc w kolorze Boy Gorgeous jest pomadką, której pragnę jak żadnej innej.

 

images

Będąc dalej w sferze kosmetycznej muszę wspomnieć o termolokach Remington o których marzę już chyba 2 lata i jakoś nigdy nie jest mi po drodze z ich zakupem. Czas to zmienić.

 

agrnatpernBiżuteria mintydot urzekła mnie od pierwszego wejrzenia. Jest subtelna, romantyczna i taka „moja”. Kiedyś będę miała ten naszyjnik :)

magenta_natural_1Ostatnią zachcianką jest torba OBag. Już nawet nie pamiętam jak długo o niej myślę. Jednak cały czas zastanawiam się czy jest warta tej kwoty. Niby gumowa torba a tak mnie do niej ciągnie.

 

Koniecznie dajcie znać jeśli miałyście coś z tej listy i napiszcie co jest na waszej chciejliście :)

 

Buziaki

Justyna

4 comments

Dodaj komentarz