Pierwsze Mierzenie Sukni Ślubnych

gayet

Hej!!!

Dziś przychodzę do Was z kolejnym ślubnym wpisem. To pierwszy tak poważny wpis dotyczący Naszego Ślubu. Nastał dzień pierwszej wizyty w salonie sukien ślubnych. Oczywiście pokażę Wam kilka sukienek, które mierzyłam, lecz tą jedyną zobaczycie dopiero po ślubie :) Od dawna przeglądałam internet w poszukiwaniu sukienek i znalazłam. Amy Love to salon w którym zdecydowana większość sukienek wpisywała się w mój gust. Niestety cały czas odkładałam decyzję o przymiarkach, jednak w ten weekend w poznańskim salonie będzie miała miejsce wielka wyprzedaż i to właśnie zmobilizowało mnie to umówienia się na wizytę.

11853002_1106960602666787_412955143_o

Taaaaa mina mówi sama za siebie :( To nie była ta jedyna :) Już podczas rozmowy telefonicznej Panie z salonu były bardzo miłe, a jak wiecie dla mnie to bardzo ważne. Zabrałam przyjaciółki i poszłyśmy.  O tym jak przygotować się do przymiarek i kogo zabrać planuję nagrać film i napisać osobny post.

Od drzwi dziewczyny w salonie były fantastyczne, czułam się bardzo swobodnie i całą atmosfera była idealna. Pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie wzbudzało jeszcze większy zachwyt. Miałam możliwość mierzenia wielu sukni, nikt mnie nie poganiał, mogłam zadawać milion pytań. Pani, która mi pomagała pokazywała wiele modyfikacji sukien, tak aby stały się to idealną.

11882880_1106960759333438_2034512220_o

Pod koniec sierpnia w salonie pojawią się suknie z kolekcji 2016, które chętnie przymierzę, aby upewnić się że nic bardziej powalającego nie znajdę. Nie będę szukała już w innych salonach, ponieważ nie chcę wprowadzać sobie mętliku w głowie.

Czekam na Wasze wspomnienia z pierwszych przymiarek i bierzcie pod uwagę że suknie, które widzicie to nie są te jedyne.

Dajcie znać jakie wpisy i filmy na temat sukni ślubnych Was interesują :)

Buziaki

Justyna

9 comments

  1. Ester says:

    Witaj Justynko ; )
    Moja wymarzona suknia również pochodzi ze salonu Amy Love z kolekcji 2015 o nazwie Goa! Goście byli nią zachwyceni a ja wspaniale się w niej czułam :) Podczas pierwszej przymiarki pomimo, że odwiedziłam inne salony wiedziałam, że to właśnie ona ta jedyna wymarzona suknia ♡♡♡ Ubolewam jedynie nad tym, że tylko raz się ją wkłada. Na szczęście czeka mnie jeszcze sesja ślubna i będę mogła poczuć się znów wyjątkowa i piękna dzięki niej ♡
    P.S. Panie w salonie są super!! NAPRAWDĘ POLECAM :)

Dodaj komentarz