Idealna Złota kredka…

kiko1

HEJ!!!

Dzisiaj wpis o moim długo poszukiwanym idealnym kosmetyku do makijażu oczu. Przy okazji promocji w Rossmannie, Naturze oraz Sephora poszukiwałam idealnej złotej kredki lub eyelinera. Niestety wybór był bardzo mały, znalazłam zaledwie 4 kredki w odcieniu złota. Jednak żadna z nich nie wylądowała w moim koszyku. Dlaczego??? Były dziwnie żółte, lub miały miliony drobinek brokatu. Poddałam się, nie chciałam też kupić kredki za 50zł czy więcej bo w tej cenie znalazłam coś ciekawego. Smutna po czasie zapomniałam już o mojej zachciance, aż pewnego dnia idąc galerią natknęłam się na KIKO i nową edycję limitowaną Modern Tribes.

http://www.kikocosmetics.pl/makijaz/limitowane-edycje/modern-tribes.html

kiko2

Kredka na ręce prezentuję się tak :) Jest idealnie złota, nie żółta, nie miedziana. Ma wiele drobinek, jednak nie jest to chamski brokat, który podczas dnia migruje po twarzy i stajemy się bombką. Są to malutkie złote drobinki, które pięknie rozświetlają spojrzenie.

Utrzymuje się pięknie cały dzień. Zazwyczaj ląduje na dolnej powiece i wewnętrznym kąciku. Dzięki temu nawet po ciężkiej nowy wyglądam promiennie.

kiko3

Jedyną wadą jaką dostrzegam jest jej dostępność, nie dosyć że KIKO dostępne jest tylko w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu to jeszcze kredka pochodzi z edycji limitowanej.

Cena:25zł

OCENA: 5/5

A Wy jakie złote kredki polecacie?

Buziaki :*

Justyna

3 comments

  1. Nexusia says:

    No właśnie w czerwcu jadę do Warszawy i zamierzam odwiedzić Kiko :) Co do złotych kredek to rzeczywiście jest kiepsko… Większość jest po prostu żółta…

Dodaj komentarz